Протоієрей Микола Берегович

Берегович Микола Григорович, народився 5-го липня 1939 року в с. Велике Вербче Сарненського району Рівненської області в родині священика.

В с.Івачкові Здолбунівського р-ну7 де в церкві Різдва Пресвятої Богородиці був настоятелем мій батько Григорій Берегович, почав навчатися в місцевій се¬редній школі. В 1949 р. батько помер а в 1954 р, разом з матірю і сестрою переїхали в м. Рівне на постійне місце мешкання. Тут в 1957р. закінчив СШ №2.

В 1957р був зарахований в Закарпатський лісотехнічний технікум на дорожньо-будівельний відділ. Після закінчення ЗЛТТ в 1960р, був направлений в Надвірнянський лісокомбінат тодішньої Станіславської, тепер Івано-Франківської обл. Працював на посаді майстра по штучних спорудах (мости,переїзди,підпорні стін¬ки, дамби і т.ін.) на Надвірнянський вузькоколійній залізниці. Звідси в 1960р, був призваний до лав РА, Строкову службу в армії відбував в Забайкальському військовому окрузі.

В 1963р був демобілізований і вступив в Український Інститут інженерів Водного Господарства на гідротехнічний факультет. В 1968р закінчив названий інститут і одержав спеціальність інженера-гідротехніка по будівництву річко¬вих споруд та гідроелектростанцій. Як староста групи і за загальним балом успішності скористався правом вибору і одержав призначення в Рівненській області. Працював на різних інженерних посадах в цивільному будівництві.

В 1991р звільнився за власним бажанням і був прийнятий на річні семінар¬ські курси при новоствореному Рівненсько-Острожському ЄУ.

В 1991р в день Введення в храм Пресвятої Богородиці був посвячений в сан диякона в Свято Троїцькій церкві м Рівне.

В 1992р 9-го січня в церкві св. Стефана в м.Рівне був посвячений в сан священика До серпня 1992р служив в церкві св. Стефана без утримання.

12-го серпня 1992р. одержав призначення настоятеля Св. Успенської церкви м.Здолбунова, Теж працював без утримання поскільки будівництво церкви тільки розпочалось і кошти направлялись на придбання матеріалів для будівництва.

У зв’язку з тим, що в с. Волошки постала загроза переходу церкви до Московського патріархату мене тимчасово було направлено в Св. Воздвиженську церкву с. ВОЛОШКИ для збереження її за УАПЦ КП.

З початком будівництва церкви в Новоздолбунові виникла потреба очолити новостворену громаду УПЦ КП. В березні 1993р. за проханням активу парафіян мене направлено настоятелем церкви СВ« Івана Богослова в Новоздолбунові, Тут разом з пастирськими обов’язками сповна використовував знання і досвід як інженера в будівельній справі.

В процесі душпастирської праці не припиняв і не припиняю праці над самоосвітою. З метою підвищення рівня і систематизації теоретичних знань в пастирській праці в 1996р, вступив до Волинської Духовної семінарії і в 1999 р. закінчив курс навчання.

Як священик У П Ц К П брав активну участь в громадських і політичних акціях краю і церкви що зокрема відображено у щорічних парафіяльних звітах.

Священники

Привітання з Різдвом Христовим

07/01/2019
Вселенський Патріарх Варфоломій: Підписання Томосу – це особлива місія. І це радість не тільки для українців, які живуть в Україні,…
Read More

Українська Церква отримала Томос про автокефалію

06/01/2019
6 січня 2019 року Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій урочисто вручив Предстоятелю єдиної Помісної Української Православної Церкви Блаженнійшому Митрополиту Київському і…
Read More

Шановні представники Здолбунівської районної та міської влади!

06/01/2019
Христос народився! Славімо Його! Різдво Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа – це свято прославлення Всемогутності та Премудрості Божої. Бог…
Read More

Життя і чудеса святителя Миколи Чудотворця

19/12/2018
Важко знайти більш шанованого в православному світі святого, ніж Микола Чудотворець. Він охороняє моряків, дітей та невинно засуджених, кількість присвячених…
Read More

Свято-Михайлівський храм село Мала Мощаниця

17/12/2018
7 червня 2016 року архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Михайлівську парафію села Мала Мощаниця Здолбунівського благочиння,…
Read More