Головна Новини Благочиння Протоієрей Тарас Волянюк побував в зоні АТО
Головне меню
Новини
Публікації
Лічильник відвідуваності


Технічна підтримка:
Протоієрей Тарас Волянюк побував в зоні АТО

Добавлено: четвер, 09 квітня 2015, 16:15

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона настоятель Хрестовоздвиженського храму с. Богдашів протоієрей Тарас Волянюк вдруге побував у зоні АТО, де провів 20 днів. Як і першого разу, священик їздив із бійцями 53 Омбр у місце їх відповідальності в секторі А. За час проведений в зоні бойових дій протоієрей Тарас Волянюк облаштував капличку, відвідав десяток блокпостів де звершував молитви та спілкування з бійцями, які несуть нелегку, а часто на межі людських зусиль, службу по захисту нашої неньки України. Багато захисників вітчизни виявили бажання приступити до Таїнств Сповіді та Причастя.

Також було здійснено відвідини ряду шкіл Станично-Луганського району Луганської області в які бійці завозили продукти харчування, солодощі та речі першої необхідності. Варто зауважити, що після відвідин навчальних закладів священик звернувся до проф. Шугаєва Л.М. з РДГУ і попросив провести збір канцтоварів, іграшок, розвиваючих ігор та дитячої одежі серед студентів та викладачів цього вишу. За досить короткий час проф. Шугаєва Л.М. разом із студентським братством зібрали та передали десяток пакунків вкрай необхідних речей дітям сходу України. Під час перебування в зоні АТО прот. Тарас Волянюк зустрів капеланів з УГКЦ, отримував подяки від солдат за підтримку яку надає наша Церква, чув про відвідини бійців протестантами, але жодного разу воїни не згадували про представників УПЦ Московського Патрірахату.

Як виявилося під час поїздки, значна частина захисників держави, опинившись в граничній ситуації, прийшли до віри та відчули благодатний вплив молитви, хтось вперше в житті відкривав сторінки Святого Писання, а хтось вперше заводив розмову із священиком. Але всі вони сходилися в думці, що присутність капелана у військових підрозділах просто необхідна.

ФотогалереяБлагодійність
Рекомендуємо відвідати:

Design&project
Yevgen Antonyuck