Головна Новини Благочиння Свято Покрови на Рівненському полігоні
Головне меню
Новини
Публікації
Лічильник відвідуваності


Технічна підтримка:
Свято Покрови на Рівненському полігоні

Добавлено: четвер, 22 жовтня 2015, 19:40

Як відомо, в українській історії свято Покрова тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів: згідно літописів князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері. Тому велика кількість православних церков, побудованих в княжі і козацькі часи присвячувалися цьому святу.

Церква Покрови Пресвятої Богородиці була головною на Запорізькій Січі, а 14 жовтня одним з найважливіших днів для козаків – тоді вони проводили свої ради, на яких вибирали нового гетьмана або кошового отамана.

У 20 столітті козацькі традиції наслідували борці за незалежність України – Армія Української Народної Республіки та Українська повстанська армія. Саме тому днем офіційного створення УПА було обрано свято Покрови.

День захисника України призначений на свято Покрови став важливим свідченням цієї спадковості та відмежування нашої держави від радянського тоталітаризму. В цей день митрофорний протоієрей Тарас Волянюк відслужив молебень з водосвяттям та привітав бійців 15 окремого мотопіхотного батальйону, який провадить бойове злагодження на рівненському полігоні.

В привітальному слові священик наголосив, що для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.

Фотогалерея

Благодійність
Рекомендуємо відвідати:

Design&project
Yevgen Antonyuck