Головна Проповіді
Головне меню
Новини
Публікації
Лічильник відвідуваності


Технічна підтримка:
попередня 1 2 3 4 наступна

Святкування престольного свята смт Мізоч

Добавлено: середа, 21 вересня 2011, 14:02

     Нинішній день, браття і сестри, Свята Церква Христова здавна призначала споминові найвеличнішої священної події – Різдва Пресвятої Діви Марії.
     Церковний переказ оповідає , що в старовинному галілейському місті Назареті, в Палестині, проживало побожне подружжя – Іоаким і Анна. Праведний Іоаким походив з царського Давидового роду, а жінка його Анна – з роду священицького. Були вони релігійні, благочестиві, часто приносили жертви Богові, подавали милостиню вбогим і ревно молилися, але задовгі роки подружнього життя не було в них дітей. Це дуже засмучувало їх, бо бездітність у давніх євреїв мали за ганьбу і кару Божу.

детальніше...


Святкування престольного свята села Глинськ

Добавлено: неділя, 28 серпня 2011, 18:25

     Свята Церква виражає від сердець віруючих здивування тією подією, яку ми сьогодні радісно і урочисто прославляємо.
    Лежить у гробі Джерело життя – Та, що дарувала плоть і кров Своєму Божественному Синові; Та, Кого ми разом з усією Православною Церквою називаємо «Чеснішую від херувимів і незрівняно Славнішую від серафимів.»
    Такий неодмінний закон Божественного слова, сказаного Господом ще першій людині в раю: «Смертю ти помреш»(Бут.2,17). Таким є веління правди Божої : кожному, на землі живучому, належить померти. Цього закону й веління не обминула і Преблагословенна Діва Марія, яка сьогодні блаженно спочила в Господі.

детальніше...


Свято Преображення Господнього

Добавлено: четвер, 18 серпня 2011, 20:48

     Один з найбільших празників, що відзначає Православна Церква є свято Преображення Господнього. З Євангелія ми знаємо, що свято це – преображення Господнє, коли після молитви на горі Фаворі Спаситель преобразився перед Своїми учениками. Лице Його засяяло, наче сонце, надзвичайне світло випромінювалося від Нього Самого. Ученики, зворушені цим, відчули, як душі їх сповнилися надзвичайним блаженством, і високі почуття їх вилилися в апостола Петра словами : «Господи, добре нам тут бути; якщо хочеш, зробимо тут три намети : Тобі один, Мойсеєві один і один Ілії»(Мф. 17.4). Бо з’явилися Мойсей та Ілія і розмовляли з Господом.

детальніше...


Святкування Почаївської ікони Божої Матері

Добавлено: п'ятниця, 5 серпня 2011, 12:36

     Сьогодні нас в храм зібрала любов до Божої Матері. Ми зійшлися на це свято, щоб молитовно принести подяку Матері Божої,і чесному її образу ’’Почаївському’’, яка явила велику допомогу в годину випробувань нашої Батьківщини. Якщо ми зможемо уважно подивитися на нашу історію, то побачимо, що саме в найтяжчі моменти в житті нашого народу, саме тоді, коли негаразди, здавалося б, перевершували сили народні, була допомога Господа і Матері Божої.

детальніше...


Святкування дня хрещення Київської Русі

Добавлено: четвер, 28 липня 2011, 09:56

     27-28 липня 2011 р. відбулись урочисті святкові заходи з нагоди відзначення 1023 річниці Хрещення Русі, яке у 988 р. було проведено святим рівноапостольним князем Володимиром, вслід за прийняттям християнства ним самим. У середу 27 липня всенічне бдіння у Свято-Володимирському Патріаршому соборі м. Києва очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Його Святості співслужив прибулий єпископат та священики храмів Київщини.

детальніше...


Престольне свято каплиці свв.апп. Петра і Павла

Добавлено: вівторок, 12 липня 2011, 17:04

     12 липня громада Свято-Петро-Павлівської парафії м. Здолбунів відзначила своє престольне свято. Напередодні , 11 липня , була відслужена святкова всенічна , яку очолив благочинний Здолбунівського р-н. митр. прот. Павло Джура. По завершенні всенічної о.Павло звернувся з привітальним словом до прихожан храму. В самий день престольного свято на божественну літургію з’їхались і прийняли участь духовенство Здолбунівського благочиння і м. Рівне в кількості 12 чол. , також було багато прочан з усіх куточків району і навколишніх сіл.

детальніше...


Престольне свято у с. Дермань

Добавлено: субота, 25 червня 2011, 12:17

     У суботу 25 червня 2011 р. на запрошення настоятеля ієрея Андрія Дуди чисельне духовенство Здолбунівського благочиння на чолі з благочинним митрофорним протоієреєм Павлом Джурою відвідало парафію села Дермань , де знаходиться храм преподобного Онуфрія Великого, яка цього дня святкувала престольний празник.

детальніше...


Престольне свято у с. Уїздці

Добавлено: неділя, 12 червня 2011, 12:17

     Свято Святої Тройці називається Пятдесятницею тому, що зішестя Святого Духа на апостолів відбулося в п’ятдесятий день після Воскресіння Христового. Свято християнської Пятдесятниці містить у собі подвійне торжество : і на славу Пресвятої Тройці, і на славу Пресвятого Духа, який видимо зійшов на апостолів і уклав новий вічний завіт Бога з людьми.

детальніше...


попередня 1 2 3 4 наступна
4 сторінка з 4
Благодійність
Рекомендуємо відвідати:

Design&project
Yevgen Antonyuck