Головна Проповіді
Головне меню
Новини
Публікації
Лічильник відвідуваності


Технічна підтримка:
попередня 1 2 3 4 наступна

Благодатна краса щирого покаяння.

Добавлено: неділя, 13 березня 2017, 10:35
Кількість переглядів:

     Улюблені отці, браття і сестри! Зміст і духовна велич віруючої людини, коли вона кається перед своїм Творцем і Господом, є не що інше, як прокидання і крик її совісті, яка осмислює своє призначення і мету покликання до життя. Красу цього духовного подвигу, що, за словами святого Єфрема Сіріна, «є сходи, вони ведуть нас туди, звідкіль ми впали», з особливим благоволінням оспівуючи, подає нашій увазі преподобний Андрій Крітський у своєму покаянному каноні: «Душе моя, душе моя, востани, что спиши; конец наближається і імаши смутитися: воспряни убо, да пощадит тя Христос Бог, везді Сий, і вся ісполняяй» (кондак). Пробуджуючи совість до подвигу, він тут же показує їй дорогу діяльного підіймання: «Йди, окаянна душе, з тілом твоїм, Творцеві всього сповідайся, і стримуйся надалі від колишнього нерозуму, та принеси Богові в покаянні сльози» (тропар І пісні великого канону).

детальніше...


Проповідь: на неділю вcіх святих.

Добавлено: субота, 29 червня 2013, 22:50
Кількість переглядів:

     Сьогодні Церква Христова, вшановує світлу пам’ять всіх святих угодників Божих, котрі життям Богу угодили, заслугами ревності і сповіданням віри, одержали собі високі звання жителів неба і удостоїлися бачити велич Бога.

     Хто досягнув святості, і яке число святих, відомо тільки Богу. Ті святі, життя і подвиги яких відомі, Церква їх канонізовує, а їхні імена записують в «святці». За даними «Симонопетровського синаксаря» Православною Церквою до 1996 року було прославлено 3911 святих. Багато святих для нас залишаються не відомими, наприклад першохристиянські подвижники, які йшли у пустелю і там помирали, подвиги яких залишилися нікому не відомими. В пам’ять всіх відомих і невідомих угодників Божих всановлене свято всіх святих.

детальніше...

Проповідь: на преподобного Онуфрія Великого «Чесна перед Господом смерть преподобних його» (Пс.115,6).

Добавлено: вівторок, 25 липня 2013, 10:50
Кількість переглядів:

     «Дивний Бог в святих Його», - говорить пророк Божий. І нема сили й знаку, нема чуда, всемогутності та любові, котрих би не виявив Він задля Своїх обраних. Але не менш дивна любов святих до Господа Бога. Яких подвигів не явила вона? Яких спокус не перемогла? Одне із цих дивних явищ нічим не переможної, але все перемагаючої любові до Бога, а разом чудотворної сили Божої, що в немочі людській проявляється, - прославляє нині св. Церква в особі святого преподобного Онуфрія Великого.детальніше...

Вознесіння Господнє.

Добавлено: четвер, 13 червня 2013, 14:00
Кількість переглядів:

     Сьогодні Свята Христова Церква святкує Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа. Можемо назвати цей день — празником Неба. Протягом сорока днів після свого Воскресіння із мертвих Господь наш Ісус Христос видимо перебував на землі, об’являючись багатьом і скріпляючи їх у вірі. Він багато разів з'являвся своїм учням, майбутнім апостолам, дозволяв їм до себе доторкатися, сідав з ними до столу, споживав їжу і багато навчав їх про Царство Боже. Під час одного з таких з'явлень воскреслий Господь дав своїм учням владу хрестити людей в ім'я Отця і Сина, і Святого Духа, а під час іншого свого з'явлення - владу в'язати і розв'язувати, тобто відпускати і задержувати людям гріхи. “Прийміть Духа Святого. Кому відпустите гріхи — відпустяться їм, кому ж задержите – задержаться”.

детальніше...

Проповідь в 4-ту неділю Великого посту.

Добавлено: субота, 13 квітня 2013, 20:00
Кількість переглядів:

     Основною метою життя щирого послідовника Христа є спасіння, єднання з Отцем Небесним у вічних оселях Його через служіння Богу і ближнім. Щоб досягти цього, християнин повинен «залишити попередній спосіб життя ветхої людини, що зотліває у звабливих похотях»(Єф.4,22), «очистити себе від усякої скверни плоті і духу»(2 Кор.7,1), викорінити в собі все гріховне «і вдягнутися в нову людину, створену за Богом, в праведності і святості правди» (Єф.4,24). Усе це здобувається в постійній боротьбі з гріховними пожаданнями плоті, в якій християнинові допомагає молитва і піст.

детальніше...

Проповідь на 3-тю неділю Великого посту, Хрестопоклінну.

Добавлено: субота, 17 березня 2012, 19:25
Кількість переглядів:

     Всі ми браття і сестри робітники у Господнім винограднику, і всі ми по визначенню Божому обречені «в поті чола свого» добувати хліб насущний. І це добування хліба є основною потребою, основним хрестом в нашому житті. Праця у винограднику – це всяка робота, чи то домашня, чи то суспільна і за всяку працю людина отримує мзду-плату, відносно робочих годин і якості. Так було, є по закону суспільства, але не так по закону Божому.

детальніше...

Іконошанування.

Добавлено: субота, 23 березня 2013, 20:48
Кількість переглядів:

     Іконошанування в 4 і 5 століттях увійшло в загальне вживання в християнській Церкві. За церковним вченням вшанування ікон повинно полягати в шануванні особи, зображенного на них. Такого роду шанування має виражатися благоговінням, поклонінням і молитвою особі, зображеному на іконі. Але в 8 столітті до такого церковного вчення стали домішуватися неправославні погляди на іконошанування, особливо в простому народі.детальніше...
Тиждень перший Великого посту - Торжество Православ'я.

Добавлено: субота, 23 березня 2013, 20:15
Кількість переглядів:

     В день Торжества Православ'я ми святкуємо церковну подію: завершення епохи семи Вселенських соборів. На сьомому Вселенському соборі був проголошений догмат про ікони, який говорить нам, що, ставши людиною, Бог став зображуваним, що втіленням Своїм невидимий, незбагненний Господь придбав людський образ, і що образ Божий може бути відображений лініями і фарбами; не як портрет, а як внутрішній, таємничий образ Божий, пізнаний, пережитий, знаний в Церкві.

детальніше...
Проповідь: на неділю після Богоявлення.
Добавлено: субота, 19 січня 2013, 18:47
Кількість переглядів:

     Сьогоднішню неділю свята Церква називає неділею після Богоявлення, а святе Євангеліє розповідає нам, що після Святого Хрещення Ісус Христос, переборовши спокуси у пустині, почав навчати і проповідувати у Галілеї, сере поган. Першими словами Його проповіді були: «Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне»(Мт.4,17).

детальніше...

Проповідь на свято найменування Господа Нашого Ісуса Христа.
Добавлено: понеділок, 14 січня 2013, 20:00
Кількість переглядів:

     На восьмий день після Різдва Христового святкуємо Його найменування, про це нам говорить Євангеліє: "Як сповнилося вісім день, коли мали обрізати хлоп'ятко, назвали його Ісус і ім'я, що надав був ангел, перше, ніж він зачався у лоні" (Лк 2, 21) Обрізання було тайною старого заповіту та першим приписом, який мали виконувати Авраам і всі його нащадки восьмого дня після народження кожного хлопця на знак того, що вони — Богом вибраний народ, злучений з Господом особливою умовою Бога з патріархом Авраамом, зобов'язаний досконало виконувати весь Богом даний їм закон (Бут. 17,10). Св. Августин був тієї думки, що обрізання усувало з душ синів вибраного народу первородний гріх і, отже, було прообразом нашого хрещення, що звільняє нас від первородного гріха і є обов'язкове для того, щоб стати християнином та ввійти до неба.

детальніше...

Проповідь в 25 неділю по П’ятидесятниці.
Добавлено: субота, 24 листопадa 2012, 19:00
Кількість переглядів:

     І ось якийсь законовчитель устав, щоб його випробувати, та й каже: “Учителю, що мені робити, щоб вічне життя осягнути?”. А Ісус мовив до нього: “В законі що написано? Як там читаєш?”Озвався той і каже: “Люби Господа, Бога твого, всім серцем твоїм, усією твоєю душею і всією силою твоєю і всією думкою твоєю; а ближнього твого, як себе самого.” “Ти добре відповів”, сказав (Ісус), “роби це й будеш жити.”Та той, бажаючи себе самого виправдати, каже до Ісуса: “А хто мій ближній?” (Луки 10:25-37).

детальніше...

Проповідь в 24 неділю по П’ятидесятниці.
Добавлено: п'ятниця, 16 листопадa 2012, 13:00
Кількість переглядів:

     Не потрібно бути добрими аналітиками, щоб сказати: „Людське життя сповнене проблем та страждання”. Скрізь зустрічаємо докази такого твердження. Бачимо людей, котрі терплять важкі недуги, людей, залежних від алкоголю, від наркотиків, людей, в яких закорінений гріх у душі змушує ранити інших і ставитись до них без любові. Чи ми дійсно приречені жити серед проблем і труднощів?

     Радісна вість Ісуса Христа нам говорить про щось інше. Звіщає нам, що в Бозі можемо знайти розв’язання усіх своїх проблем та труднощів.


детальніше...

Слово на свято Воздвиження Хреста Господнього.
Добавлено: неділя, 30 вересня 2012, 14:56
Кількість переглядів:

     Велике свято Воздвиження – свято торжества, радості знайдення Животворчого Древа Господнього. Віруючі повинні сприймати Його, звичайно, не лише як спомин величної історичної події, але й як явище, котре прямо стосується кожного християнина і всього людства взагалі.

     З’явлення Хреста – це перш за все перемога добра над злом, підкорення гріха, це джерело любові, бо через всеславне Його воскресіння з мертвих, відкрилися двері райські і дароване життя родові людському. Ми побожно шануємо Святий Хрест, цілуємо Його, осіняємо себе Хрестом і останню хвилину життя приймаємо в руки Святий Хрест, виявляючи всім цим найщирішу любов свою і подяку Хресту Спасителю, який прийняв за нас важкі муки на Хресті.

детальніше...

Проповідь на свято Воздвиження Хреста Господнього.
Добавлено: субота, 29 вересня 2012, 20:56
Кількість переглядів:

     Усім нам відомо, що свято Воздвиження Хреста Господнього є єдиним в числі найбільших (не рахуючи Пасхи Христової) церковних свят, яке вшановує подію, що відбулася через багато-багато років після земного життя Спасителя та Його Пречистої Матері. Однак, значення цього свята дуже велике. Чому? Багато пам'ятників існує на світі. Є поважні і шановані, абстрактні і невиразні, нейтральні чи «для годиться», а є й ганебні. Але в будь-якому випадку ці пам'ятники ставили шанувальники тієї чи іншої особи або історичної події, вдячні люди. Інша справа, чи це варто було робити, чи заслуговувала та чи інша людина на таку честь, але все одно, пам'ятники ставили на знак вдячності, на знак поваги і любові. Існує лише один пам'ятник, який було споруджено злобою, ненавистю і невдячністю людською - хрест.

детальніше...

Слово до дня Різдва Пресвятої Богородиці.
Добавлено: четвер, 20 вересня 2012, 18:45
Кількість переглядів:

     Богородиця - Мати, яка народила Бога. Діва, яка прислужилася для нашого спасіння. Вже ми народжуємося і маємо тверде впевнення, що не будемо покинутими в цьому бурхливому світі, маючи таку Заступницю на небі. А як відбулося її народження? Наше народження – це плід любові батьків і волі Божої на те. Народження Маріїне – це багатовікова праця і виточування почуттів у багатьох поколінь предків Пресвятої Богородиці і Йосифа Обручника, починаючи від Адама і Єви, правда, обов’язково згадуючи Авраама, котрий зміцнював і неначе у вогні виточував свою віру, життям сина доказував вірність своїх переконань Богові; Давида, котрий, дорого заплативши за власний гріх і оспівавши Бога в псалмах, стає знову гідним надати кандидата для продовження родоводу Ісуса Христа

детальніше...

Проповідь в 15 неділю по П’ятидесятниці.
Добавлено: неділя, 16 вересня 2012, 20:00
Кількість переглядів:

     Випадок, про який ми чуємо у сьогоднішньому недільному Євангелії, стався, коли Ісус прийшов до Єрусалиму останній раз. В тому часі Він проводить найбільше суперечок із законовчителями і фарисеями і ті суперечки були такі гострі, що Христос наостанку сказав їм: „Горе вам, книжники і фарисеї, горе вам багаті”. Так чуємо, що приступив до Христа якийсь законовчитель і сказав, „спокушаючи Його: „Учителю, котра найбільша заповідь у законі?”.

детальніше...

Проповідь в 13 неділю по П’ятидесятниці.
Добавлено: неділя, 2 вересня 2012, 12:00
Кількість переглядів:

     Одного разу, браття і сестри, Ісус Христос розповів книжникам і фарисеям, які Його спокушали, притчу про двох синів виноградаря. Батько запропонував синам попрацювати в винограднику. Один син відповів: «не хочу», але потім передумав, пішов і став працювати. Другий сказав: «йду», але не пішов, обманув батька і не виконав його волі. Закінчивши притчу Христос запитав: «який з двох синів виконав волю батька?» Вони відповіли правильно ...

детальніше...

Проповідь на свято Успіння Пресвятої Богородиці.
Добавлено: понеділок, 27 серпня 2012, 20:20
Кількість переглядів:

     Єрусалим – одне із найдревніших міст світу. За древньоюдейським і християнським переданням його заснував старший син Ноя Сим, який був у ньому первосвященником і царем. Єрусалим - це "мир Божий". Жерства Господа повинна була примирити Небо з землею, людину з Богом, а зішестя Духа в Сіон - відкрити людству Царство Боже, Царство безкінечного миру.

     В Єрусалимі мала бути сказана перша проповідь про спасіння людей і відгукнутися у всіх кінцях землі. В храмі Воскресіння в Єрусалимі є зображення кола з надписом "Центр світу". Цей надпис викликає подив у тих, хто центром землі вважає географічну точку. Але Єрусалим, і найперше Голгофа, і гріб Господній - це центр земної і космічної історії.

детальніше...

Проповідь в 12 неділю по П’ятидесятниці.
Добавлено: субота, 25 серпня 2012, 21:00
Кількість переглядів:

     У святому Євангелії читаємо, що одного разу приходить до Ісуса Христа молодий юнак і ставить Йому важливе питання: «Учителю, – каже він – що доброго маю чинити, щоб мати життя вічне?». А Христос, коротко і зрозуміло, йому відповів: «Коли ж хочеш увійти в життя вічне, дотримуйся заповідей».

     Зберігання Божих Заповідей – це найпевніша і найпростіша «дорога до неба», що її подає нам Сам Господь наш Ісус Христос. Ця «дорога» призначена для всіх людей, усіх часів. Іншої «дороги до неба» немає. Нема людини на світі, що по своїй смерті, не хотіла б бути вічно щасливою. І ту щасливу вічність можемо осягнути, зберігаючи Божі заповіді під час нашого земного життя.

детальніше...

Преображення Господнє.
Добавлено: неділя, 19 серпня 2012, 14:45
Кількість переглядів:

     Сьогоднi ми урочисто святкуємо велике свято Христової Церкви - Преображення Господнє. Наближався час голгофських страждань Господа нашого Iсуса Христа. Господь знав, що Його страждання будуть великим випробуванням вiри апостолiв. Хоч ученики Христовi бачили багато чудес, що їх творив Iсус Христос, а апостол Петро на запитання: "А ви за кого Мене вважаєте?" - твердо сповiдаючи вiру, сказав: "Ти є Христос, Син Бога Живого", але Господь передбачав, що всi вони спокусяться, розбiжаться i залишать на Голгофi Його Самого.

детальніше...

Проповідь в 11 неділю по П’ятидесятниці.
Добавлено: неділя, 19 серпня 2012, 14:20
Кількість переглядів:

     Євангелія сьогоднішньої неділі розповідає нам притчу про Господаря, який простив велику суму грошей (борг) своєму рабові. А сам боржник не міг простити борг, у сто динарів своєму ближньому.

     Ця притча дає нам відповідь, на часте і мабуть важливе питання, яке нас хвилює і яке ми часто задаємо: як нам спастися? І в ній же отримуємо відповідь: прости ближньому твоєму все. Твоє спасіння в твоїх руках, тобто прости і тобі буде прощено. Як все це здається просто, а разом з тим, як це нам виявляється важко зробити. Хоч і читаємо в Молитві Господній … прости, як і ми прощаємо…; і знаємо, що коли не будемо прощати людям провин їхніх, то і Отець Наш не простить нам провин наших. В іншому місці Євангелії сказано: Якою мірою будете міряти, такою і вам відміряється…

детальніше...

Вшанування дня пам'яті святих мучеників Маккавеїв та їх матері Соломонії.
Добавлено: понеділок, 13 липня 2012, 21:25
Кількість переглядів:

     Земля на якій проживаємо – це місце вигнання, терпіння повсякчасної боротьби злобою диявола і світу. Переможцями у боротьбі стають люди, сильні духом, вміють панувати над собою, а у потребі не вагаються навіть життя своє віддати задля високих цілей. Такими героями мучениками за віру у правдивого Бога. Вони притягують до себе серця найперше своїми жертовними подвигами, стражданнями, мученицькою смертю. Вони приймали свою мученицьку смерть, будучи переконаними у правдивості віри, за яку не шкодували молодих життів. Їхня героїчна смерть служить доброю вчителькою для всіх, хто живе на землі після них.

детальніше...


Проповідь в 10 неділю по П’ятидесятниці. Зцілення біснуватого юнака.
Добавлено: субота, 11 серпня 2012, 20:00
Кількість переглядів:

     В сьогоднішньому Євангелії ми ще і ще раз бачимо відчайдушну людську потребу та нездатність христових учнів зцілити людину. Нещодавно ми читали в Євангелії про те, що вони відчували, що не в змозі нагодувати народ, який оточував Христа, і запитали Його: чому? чому вони так безсилі? чому вони не можуть допомогти тим, які з такою надією до них приходять?

детальніше...


Святкування Почаївської ікони Божої Матері в с. Ільпінь.
Добавлено: неділя, 5 серпня 2012, 17:50
Кількість переглядів:

     Почаївська ікона Божої Матері належить до числа найбільш шанованих святинь не тільки Української Православної Церкви. Вона відома всьому слов'янському світі: її шанують в Україні, Росії, Білорусі в Боснії, Сербії, Болгарії та інших місцях. Поряд з православними на поклоніння чудотворному образу Пресвятої Богородиці приходять і християни інших сповідань. У Почаївській Лаврі, древньому оплоті Православ'я, чудотворна ікона перебуває близько 400 років. Чудеса, що виникають від святої ікони, численні й засвідчені в монастирських книгах записами віруючих, з молитвою зверталися про позбавлення від невиліковних недуг, звільнення від полону і напоумлення грішників.

детальніше...


Проповідь в 9 неділю по П’ятидесятниці.
Добавлено: субота, 4 серпня 2012, 20:30
Кількість переглядів:

     Сорок днів і ночей постив у пустині Спаситель. А в кінці посту, коли вже сили ослабли і особливо важко постити, приступив до Ісуса диявол, і спокушуючи промовив: «якщо ти Син Божий, перетвори каміння на хліб». Лукавий думав, що Христос перетворивши каміння на хліб і будучи голодним не витримає, і порушить піст. Христос знає задум лукавого і знає важливу істину, що лукавого не можна слухатись, бо його слова хороші, а задуми злі. Тому Ісус дає лукавому достойну відповідь: «не хлібом єдиним живе людина, а кожним словом, що виходить з уст Божих».

детальніше...


Проповідь в 6 неділю по П’ятидесятниці
Добавлено: субота, 14 липня 2012, 20:35
Кількість переглядів:

     Численні хвороби, осягають нас і наших ближніх, вони свідчать про наші численні душевні немочі, маловір'я, малодушність, слабохарактерність та холодність наших молитов. Бо сказано у Святому Письмі : «Молитва віри зцілить недужого, і Господь його підійме, а коли він гріхи вчинив, простяться йому» Як.5.15

    Рознісся по всіх околицях слух, що Господь Ісус Христос в одному капернаумському будинку настановляє словом істини незліченну безліч народу. Почувши про це четверо приятелів не гаяли час і пустились в дорогу, щоби показати Ісусові свого немічного приятеля. Четверо несли розслабленого, свого товариша, несли його на ліжку - він же перебував в такому жахливому стані, що не мав можливості навіть рухатися. Вони марно проштовхувалися крізь багатолюдний натовп, щоб наблизитися до Господа, - їм це не вдалося. І тоді вони піднялися на покрівлю будинку, розкрили її і через покрівлю, з працею і зусиллями, спустили ліжко, на якій лежав немічний, до ніг Чудотворця і Зцілителя. Настільки сильна була їх віра в Христа ...

детальніше...


Святі первоверховні Петро і Павло
Добавлено: середа, 11 липня 2012, 23:15
Кількість переглядів:

     Сьогодні ми святкуємо день святих славних всехвальних первоверховних Апостолів Петра і Павла.

     Свята церква особливо вшановує цих астолів, які після смерті і воскресіння Христа почали проповідувати і поширювати Євангеліє по всьому світу.

     Апостол Петро пороповідував серед євреїв, а також в юдейській діаспорі. Апостол Павло ніс світло віри христової язичникам, проповідував філософам, політикам, ремісникам.

детальніше...


Проповідь в 5 неділю по П’ятидесятниці
Добавлено: субота, 7 липня 2012, 20:35
Кількість переглядів:

          Кожна Свята Літургія, наповнюється Живим Словом Божим в читанні Святих Книг Апостола та Євангелія. Ось і сьогодні ми слухали Святе Євангеліє від апостола і євангеліста Матфея, яке є водночас показує, що таке одержимість людини духом злим, і свідчить яким сильним є Бог. В час свого земного життя, Син Божий рятував душі і тіла від усяких хвороб і немочей. Кожен, хто мав віру тверду, отримував зцілення. Сьогодні сталася подія така, яка показала нам всемогутність Божу. Двоє людей біснуватих Гадаринських вийшли перед Ісусом. Спаситель і слова ще не промовив до них, а злий дух, уже, мучений Божою присутністю, кричить устами цих нещасних людей: « Що Тобі до нас, Ісусе, Сину Божий? Прийшов Ти сюди передчасно мучити нас?»(Мф.9:28). Цей біс, сила лукава, яка сиділа в людях цих, не може встояти перед Богом. Боїться і тремтить перед Господом...

детальніше...


Проповідь в 4 неділю по П’ятидесятниці.
Добавлено: субота, 30 червня 2012, 21:15
Кількість переглядів:

     «Скажи тільки слово, і одужає слуга мій» (Мф. 8, 5). Слова ці були сказані Спасителеві, тож можна б подумати, що належать вони або комусь з апостолів Христових, або людині з-поміж тих, котрі бачили Його чудеса і були впевнені, що досить Господеві сказати тільки слово, і все буде так, як Він мовив. Але так висловлює своє прохання римський сотник, язичник. Господь, почувши його, сказав людям, які йшли за Ним: «Істинно кажу вам, навіть в Ізраїлі не знайшов Я такої віри» (Мф. 8, 10).

детальніше...


Святкування на Козацьких Могилах
Добавлено: субота, 23 червня 2012, 18:21
Кількість переглядів:

     За традицією ось уже багато років поспіль в другу неділю після П’ятдесятниці – неділю всіх святих землі Української, – у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі звершується молитовне вшанування пам’яті усіх тих, які загинули в ході національно-визвольних змагань, борячись під проводом славного гетьмана Богдана Хмельницького за самостійну Українську державу. Ця свята обитель знаходиться у с. Пляшева Радивилівського району Рівненської області, на землях, де близько чотирьох століть тому розгортались події певною мірою трагічної для українського народу битви під Берестечком.

детальніше...


Радість розлуки

Добавлено: четвер, 24 травня 2012, 11:15
Кількість переглядів:

          Назва свята відображає суть події - це Піднесення на Небо Господа нашого Ісуса Христа, завершення Його земного служіння. Це свято святкується завжди в 40-й день після Великодня, в четвер 6-го тижня після Пасхи.

детальніше...


Бог є Дух, і хто поклоняється Йому, духом і правдою мусить поклонятися Ів. 4:24

Добавлено: субота, 12 травня 2012, 13:30
Кількість переглядів:

     Багато поколінь людей, в різні періоди, намагались знайти для себе відповідь на питання – а що ж є істина? Що можна приймати за істину, а що ні ? І в більшості випадків кожен знаходив «свою» істину. Ту правду, яка влаштовувала його бачення, його світогляд.

     В часи старозаповітнього періоду, коли « світ лежав у тьмі» Бог відкрив істину народу, якого вибрав, і якому заповів берегти цю істину. Але маючи схильність до помилок і падіння, до вчинення гріха, народ Ізраїля не встояв у істині і неодноразово відходив від неї. Тому, щоб відновити правду серед людей, відновити віру в серцях народу, Бог посилає у світ, на землю, Свого Сина Ісуса Христа. У Христі невтомною працею просвічує душі людей, повертаючи їх на дорогу істини, на шлях спасіння.

детальніше...


Проповідь в неділю про розслабленого.

Добавлено: субота, 5 травня 2012, 13:20
Кількість переглядів:

     Тисячі речей потрібні здоровій людині, і тільки одна річ – здоров’я, потрібна хворій людині. Здоров’я є неоціненним даром даним нам Богом безкоштовно. І як ми бережемо той дар, даний нам Богом – здоров’я?

     В народі є поговірка: сніданок з’їж сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогові. Ми вранці не маємо часу поснідати, в обід ще вкинемо нашвидкоруч в рот, а вечором наганяємо прогаяне за день, і так набиваємо шлунок, що ніч проходить в жахливих снах. Мало хто з нас може похвалитись:”Я достойно провів піст” Піст не для Бога, а для нашого тіла, але ми навіть задля свого здоров’я не хочемо постити.

детальніше...


попередня 1 2 3 4 наступна
1 сторінка з 3
Благодійність
Рекомендуємо відвідати:

Design&project
Yevgen Antonyuck