Головна Новини Благочиння Освячення пам’ятного знаку в Мізочі
Головне меню
Новини
Публікації
Лічильник відвідуваності


Технічна підтримка:
Освячення пам’ятного знаку в Мізочі

Добавлено: четвер, 23 липня 2015, 11:20

19 липня в селищі Мізоч вшановували пам’ять Якимчука Тараса Володимировича, який рік назад загинув в зоні АТО.

Життєрадісний юнак, він так і не відсвяткував свій 21 день народження, загинув від ворожої кулі захищаючи свою Батьківщину.

На площі біля будинку школярів та молоді зібралися жителі Мізоча, довколишніх сіл, керівники району та селища, щоб віддати шану загиблому героєві Тарасові Якимчуку, та виразити слова вдячності тим героям, які боронять нашу землю від ворога на Сході України.

На території Української Православної Церкви Київського Патріархату було відкрито і осв’ячено пам’ятник Тарасу Якимчуку, чин благословення і освячення звершив протоієрей Олег Гаркавий; а на Мізоцькому будинку школярів та молоді – меморіальну дошку.

У церемонії відкриття прийняли участь голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук та голова здолбунівської районної ради Василь Тимощук, депутати обласної та районної рад, селищний голова Мізоча Богдан Похилюк.

Не стримуючи сліз присутні оглядали виставку «Світлій пам’яті нашого земляка Якимчука Тараса». Її створили працівники Мізоцької бібліотеки дякуючи мамі Тараса – Євгенії Володимирівні, яка надала фотографії із сімейного архіву.

Крім того присутні знайомилися із матеріалами книжково-документальної виставки «У боротьбі за волю України», де були розміщені інтерв’ю із земляками, які побували в зоні АТО, газетні публікації та вірші про війну на Сході України, а також книга Олега Чорногуза «Дорога до України», яку знайшов учасник волонтерської організації «Самооборона Рівненщини» із Мізоча в зруйнованому бліндажі під Донецьком, та подарував Мізоцькій бібліотеці.

Світла і довга пам’ять нашому героєві Тарасові Якимчуку, світла пам’ять всім, хто загинув, боронячи нашу країну від ворога!



Фотогалерея

Благодійність
Рекомендуємо відвідати:





Design&project
Yevgen Antonyuck