Головна Новини Патріархії
Головне меню
Новини
Публікації
Лічильник відвідуваності


Технічна підтримка:
Новий Каїн

Добавлено: понеділок, 15 вересня 2014, 18:40
Кількість переглядів:

     Зі Священного Писання ми знаємо, що два великих гріхи, вбивство і неправда, знаходяться у тісній єдності між собою, адже начальником і натхненником обох є диявол. Тому всякий, хто віддається цим гріхам, за словами Спасителя має батьком своїм диявола: «Ваш батько є диявол; і ви хочете виконувати похоті батька вашого. Він людиновбивцею був споконвіку і не стоїть в істині, бо істини немає в ньому. Коли він говорить неправду, від себе говорить, бо він неправдомовець і батько неправди» (Євангеліє від Іоанна 8:44).

детальніше...

Звернення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з приводу загрози вторгнення російських військ!

Добавлено: п'ятниця, 28 березня 2014, 18:55
Кількість переглядів:

     Російська Федерація не лише окупувала та незаконно приєднала до себе Крим – останніми днями все частіше надходять повідомлення про концентрацію військ Росії біля українських кордонів, від Брянської області на півночі до Ростовської на півдні, а також у сепаратистських регіонах – у Криму та Придністров’ї.

детальніше...

Упокоївся митрополит Євсевій (Політило).
Добавлено: четвер, 25 жовтня 2012, 11:55
Кількість переглядів:

     Прес-центр Київської Патріархії з сумом сповіщає, що 24 жовтня 2012 р. близько 9-ої години ранку на 85-му році життя упокоївся найстарший за віком ієрарх УПЦ Київського Патріархату митрополит Євсевій (Політило), колишній Рівненський і Острозький, який проживав на спокої у м. Львові.

     Владика спочив з миром після сповіді та причастя Святих Христових Таїн.

детальніше...

Анонс подій
Добавлено: субота, 7 липня 2012, 20:55
Кількість переглядів:

ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСИ-УКРАЇНИ

детальніше...


Що відбувається в УПЦ МП? Або Про два керма в одній машині.

Добавлено: п'ятниця, 24 лютого 2012, 16:33
Кількість переглядів:

     Багатьох людей, навіть далеких від церковного життя, зараз непокоїть питання: що відбувається в УПЦ Московського Патріархату і до яких наслідків це може призвести? «Синод» (пишу в лапках, бо легітимність його засідання є більш ніж сумнівною) УПЦ МП 21 лютого 2012 р. провів своє засідання під головуванням митрополита Одеського Агафангела – незважаючи на письмову заборону робити це, надіслану митрополитом Володимиром синодалам 17 лютого.

Головне питання, заради якого було зібрано засідання, попри письмово виражену волю Предстоятеля, – виключення зі складу Синоду і зняття з посади голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків особистого секретаря митрополита Володимира і його «правої руки» архієпископа Олександра (Драбинка). Але це питання – лише верхівка айсбергу.

детальніше...


Чому в грудні 2011 р. не сталося об’єднання Київського Патріархату і УАПЦ?

Добавлено: четвер, 19 січня 2012, 21:02
Кількість переглядів:

     Багато православних вірних України мали щире сподівання, що вкотре започаткований восени 2011 р. процес діалогу між УПЦ Київського Патріархату і УАПЦ цього разу таки завершиться об’єднанням. На жаль, замість очікуваної єдності, діалог завершився так само, як і дві попередніх спроби – зривом домовленостей з боку УАПЦ.

детальніше...


Патріарх Філарет: «Я виступав не взагалі проти автокефалії – я виступав проти автокефалії в умовах Радянського Союзу! Бо вважав, що це нереально»

Добавлено: вівторок, 27 грудня 2011, 11:09
Кількість переглядів: Кількість проглядань цієї новини

     – Спочатку Москва мене «позбавила сану». Безпідставно, незаконно, але рішення таке прийняла. Для чого? Для того, щоби я не очолював Церкву, не продовжував боротьбу за автокефалію. Вони думали, що якщо оголосять, що я вже не архієрей, то я не зможу боротися за автокефалію, і всі мене покинуть. Так вони думали, в Москві...

детальніше...


Патріарх Філарет: «Я виступав не взагалі проти автокефалії – я виступав проти автокефалії в умовах Радянського Союзу! Бо вважав, що це нереально»

Добавлено: неділя, 25 грудня 2011, 14:01
Кількість переглядів:Кількість проглядань цієї новини

     – За ті приблизно два з половиною роки, які минули від появи перших громад УАПЦ до проведення Собору УПЦ, який проголосував за автокефалію, змінилося дуже багато, а саме – Україна стала незалежною державою. Історія боротьби за автокефалію Української Православної Церкви в ХХ столітті свідчить, що коли Україна не мала власної держави, то тоді автокефальну Церкву проголосити було можна, але утримати її, щоб вона існувала тривалий час – неможливо.

детальніше...


Патріархи чотирьох найстаріших церков світу вказали РПЦ, шо Україна не є канонічною її територією.

Добавлено: неділя, 11 вересня 2011, 13:40
Кількість переглядів:

     3 вересня 2011 року було оприлюднене рішення Собору предстоятелів чотирьох патріархатів: Константинопольського, Александрійського, Антіохійського, Єрусалимського та автокефальної Церкви Кіпру повідомляє «Портал – Credo.Ru».
    Собор також видав окреме Послання, яке стосується становища християн на Близькому Сході, закликавши активізувати міжконфесійний діалог з представниками двох монотеїстичних релігій.

детальніше...


Благодійність
Рекомендуємо відвідати:

Design&project
Yevgen Antonyuck