Головна Новини Благочиння Допомога дітям
Головне меню
Новини
Публікації
Лічильник відвідуваності


Технічна підтримка:
Допомога дітям

Добавлено: середа, 11 березня 2015, 17:10

Під час Різдвяних та Пасхальних свят, у храмах нашої єпархії, вже більше десяти років традиційно проходять акції по збору коштів на допомогу дітям-сиротам. Особливо плідно в цьому напрямку працюють настоятелі громад та парафіяни Здолбунівськогоблагочиння (благочиниймитрофорний протоієрей Павло Джура ).

В останні роки, з метою не розпорошення пожертв, духовенство парафій цього благочиння та вірні, очолюваних ними громад, заопікувалися комунальним закладом “Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа інтернат |-|| ступенів Рівненської обласної ради”. Слід відзначити, що між духовенством району та керівництвом цього закладу ( директор Оксана Киричук, заступник директора Любов Грицюк та Юлія Горчак ) встановились щирі, дружні відносини. Педагогічний та учнівський колективи школи-інтернату радо зустрічають священиків, діляться з ними своїми успіхами та проблемами.

Слід віддати належне керівнику школи-інтернату Оксані Киричук, всьому його колективу за батьківське ставлення до дітей, учнів, бо тут вони не тільки навчаються, а й проживають і харчуються.

І в нинішній час матеріальної скрути та військової російської агресії на сході України, в мізоцькій школі-інтернат зуміли так оптимізувати бюджетні кошти, благодійну допомогу, що мешканці цього закладу відчувають справді батьківську турботу про них. Тут панує тепло та, так би мовити, сімейний затишок. Прекрасно відремонтовані, обладнані навчальні кабінети, класи, світлиця, спальні кімнати, їдальня та сан вузли. Тут бережуть кожну копійку. Роблять все, щоб учні були й на кормлені, і одягнуті, забезпечують навчальний процес таким чином, щоб прищепити дітям тягу до знань, любов до України, нашого Волинського краю.

І ось в останні дні січня, тут, в черговий раз, радо зустрічали благочинного парафій Здолбунівського району, митр. прот. Павла Джуру та настоятеля Свято-Різдвобогородичноїпарафії селища Мізочпрот. Олега Гаркавого, які за пожертви, зібрані протягом цьогорічних Різдвяних свят в храмах благочиння, закупили і передали в школу-інтернат 2 пилосмоки ( миючий і звичайний ), 3 магнітні дошки із штативами, мікрофон, металофон та канцтовари.

Радо прийняли учні з рук священиків молитовнички, ікони та церковні розмальовки.

Аще педагоги та учні вдячні духовенству благочиння та їх парафіянам за подаровані останіми роками: телевізор, спортивне обладнання та тренажер, програвач DVD, одяг та взуття, підручники, тощо.

Надаючи посильну благодійну допомогу, священики Здолбунівськогоблагочиння, хоч і самі потребують значних пожертв для будівництва та ремонтів храмів, якось намагаються робити це скромно, від всього серця, не напоказ, не афішують про свої акції допомоги не в ЗМІ, ні по радіо та телебаченню. І про цю вже традиційну цьогорічну акцію “ Допомога дітям ”, напевно мало б хто дізнався, якщо б мені не довелось застати благочиного митр. прот. Павла Джуру тапрот. Олега Гаркавого за покупками.

Головний редактор «Духовної ниви» Михайло ЯкимовичПодяка
Дирекція Мізоцької спеціальної шлоли-інтернату, педагогічний та учнівський колективи щиро дякують!

ФотогалереяБлагодійність
Рекомендуємо відвідати:

Design&project
Yevgen Antonyuck