Головна Пожертва на храм
Головне меню
Новини
Публікації
Лічильник відвідуваності


Технічна підтримка:

Шановні відвідувачі нашого сайту

     Звертаємось до Вас з проханням, сподіваючись що Ви на нього відгукнетесь. Ми відновлюємо старовинний храм, вік якого майже 250 років. На сьогоднішній день проведена величезна кількість відновлюваних робіт і ми приступили до підготовки розпису храму. Тому ми просимо всіх небайдужих людей допомогти нам у цій богоспасаємій справі.

     Якщо ви бажаєте внести власну пожертву у відродження храму, це можна зробити, перерахувавши кошти у гривнях на розрахунковий рахунок храму УПЦ КП Церква Різдва Пресвятої Богородиці Рівненька обл., Здолбунівський р-н., смт Мізоч, вул. Липки 22. Р/р 260033013675 ОПРВ ОБ м. Рівне МФО 333368 ід. Код 22577214

     Нехай Господь Всемилостивий щедро віддячить Вам за Вашу пожертву, і справдяться на Вас Його слова: «Прийдіть, благословенні Отця Мого,… те, що ви зробили одному з моїх цих, те ви Мені зробили» (Мф. 25.34.40).

     «Благодійників, жертводавців, повік незабутніх фундаторів святого храму цього, нехай пом’яне Господь Бог у Царстві Своїм завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!»

     Спаси Вас, Господи!


Благодійність
Рекомендуємо відвідати:

Design&project
Yevgen Antonyuck