Головна Новини Благочиння Архіпастирський візит у Здолбунів
Головне меню
Новини
Публікації
Лічильник відвідуваності


Технічна підтримка:
Архіпастирський візит у Здолбунів

Добавлено: субота, 3 вересня 19:20

28 серпня православні християни святкують Успіня Пресвятої Богородиці. На честь цієї події у місті Здолбунові побудований храм, до якого на богослужіння збираються жителі міста та навколишніх населених пунктів. Але цього року святкування Престольного свята та урочисте богослужіння відбувалося з особливою величчю.

У цей день богослужіння у храмі очолив Високопреосвященніший архієпископ Рівненській та Острозький Іларіон. У служінні літургії, також, брали участь священнослужителі Здолбунівського та Рівненського благочиння, представники чернецтва монастирів Рівненської єпархії.

По читання Євангелії владика Іларіон звернувся до парафіян з повчальним словом, де наголосив на важливості сьогоднішнього свята, його значення в житті та спасінні людини.

На богослужінні звершувалися молитви за перемогу та збереження життя наших воїнів, за мир у нашій Батьківщині, за об’єднання в єдину Українську Православну Церкву,за щасливе та спокійне життя громади.

По закінченню архієрейської літургії, за традицією святкування престольних свят, відбувся хресний хід, на якому владика всіх присутніх окропив святою водою. Потім владика привітав кліриків храму, парафіян та місцеву владу з святом, відзначив громаду спеціальною патріаршою грамотою, вручив відповідні нагороди деяким парафіянам. Завершилося богослужіння спільним співом «Многоліття».

Після богослужіння вдячні парафіяни підходили до владики за благословенням, дякуючи за теплий та приємний візит.

Фотогалерея

Благодійність
Рекомендуємо відвідати:

Design&project
Yevgen Antonyuck