Головна Новини Благочиння Архіпастирський візит в селище Мізоч
Головне меню
Новини
Публікації
Лічильник відвідуваності


Технічна підтримка:
Архіпастирський візит в селище Мізоч

Добавлено: четвер, 25 вересня 2014, 22:00

     25 вересня в день вiддання свята Рiздва Пресвятої Богородицi архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав смт. Мізоч Здолбунівського району, де у місцевому храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці очолив Божественну літургію.

Напередодні візиту, 24 вересня, з благословення архієпископа Іларіона, із Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне, для поклоніння вірним до храму був привезений ковчег із частками мощей святих отців Києво-Печерських.

За богослужінням владиці співслужили: заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архімандрит Кіріон (Інасарідзе), благочинний Здолбунівського благочиння митр. прот. Павло Джура, настоятель храму прот. Олег Гаркавий та запрошене духовенство.

За літургією були піднесенні молитва за Україну, а також прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та про подолання розділення Української Православної Церкви.

Під час Малого входу, архієпископ Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, нагородив прот. Олега Гаркавого черговою богослужбовою нагородою – правом носіння хреста з прикрасами.

Прикінці богослужіння владика звернувся до вірних з повчальним словом.

По завершенні літургії був відслужений молебень під час якого архієпископ Іларіон виголосив молитву, що читається у дні неспокою та нашестя ворогів на Державу і Вітчизну нашу.

Потім архіпастир привітав настоятеля та громаду з храмовим святом, яке вони відзначали напередодні, та вручив активним парафіянам Архієрейські благословенні грамоти, а саме: Намчуку М. Д., Соляр М. К., Ліщенко Г. О., Власюку І. Л.

У свою чергу прот. Олег Гаркавий подякував архієрею за візит та очолену ним молитву.

ФотогалереяБлагодійність
Рекомендуємо відвідати:

Design&project
Yevgen Antonyuck