Головна Парафії благочиння Свято-Успенська парафія с. Глинськ
Головне меню
Новини
Публікації
Лічильник відвідуваності


Технічна підтримка:
Свято-Успенська парафія с. Глинськ

Настоятель

    Я, священик Михайло Володимирович Сапанюк, народився 21 листопада 1989 року в селі Здовбиця, Здолбунівського Району, Рівненської області у сім’ї православних християн.

    У 1996 році вступив до першого класу Загорощанської загальньоосвітньої школи I ступення навчання.

    У 2000 році пішов до 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи I -III ст. навчання № 5.

    З 2000 року ніс послух пономаря, у Cвято-Різдво-Богородичному храмі с.Загороща, Рівненського району.

    У 2001 році отримав від Високопреосвященнійшого архієпископа Даниїла (Чокалюка), нині світлої пам’яті митрополита Рівненського і Острозького Даниїла (Чокалюка), благословення на носіння орара за богослужінням.

    У 2003 р. Високопреосвященнійшим Даниїлом (Чокалюком) архієпископом Рівненським і Острозьким, був нагордженний благословенною архієрейською грамотою, за вагомий внесок у будівництві свято Різдво-Богородичного храму с.Загороща, Рівненського району.

    У 2007 році вступив до навчання Рівненської Духовної Семінарії, яку закінчив у 2011році по першому розряду. За роки навчання у РДС ніс послух старости та бібліотекаря семінарського хору.

    У 2011 році продовжив навчання у Київській православній богословській академії, яку закінчив у 2012р. По закінченню магістратури отримав право вступу до аспірантури КПБА. За час навчання у КПБА ніс послух хориста академічного хору.

    У 2013 р. взяв шлюб з дівчиною православного віросповідання Штурхецькою Аліною Валеріївною 1991 року народження.

    1-го вересня 2013 року у 10-ту неділю після П’ятидесятниці, в Cвято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне, Високопреосвященнійшим Іларіоном (Проциком) архієпископом Рівненським і Острозьким, був рукоположений в сан диякона.

    З 1-го вересня 2013 р. по 22 лютого 2014 р. з благословення Високопреосвященнійшого владики Іларіона ніс послух дияконського служіння, у Cвято-Покровському кафедральному соборі, м. Рівне.

    23 лютого 2014 року у м’ясопусну неділю, в Cвято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне, Високопреосвященнійшим Іларіоном (Проциком) архієпископом Рівненським і Острозьким, був рукоположений в сан пресвітера.

    З 23 лютого 2014 р. по 11 квітня 2014р. ніс послух священичого служіння, у Cвято-Покровському кафедральному соборі, м. Рівне.

    З 11 квітня 2014р. по 1 травня 2014р. ніс послух священичого служіння, у Cвято-Варваринському жіночому монастирі м. Дубно

    З 1 травня 2014 року призначений штатним кліриком Cвято-Варваринського жіночого монастиря м. Дубно

    З 9 вересня 2016 року призначений викладачем Рівненської Духовної Семінарії УПЦ КП.

    9 Листопада 2016 року звільнений від обов’язків штатного клірика Cвято-Варваринського жіночого монастиря м. Дубно.

    З 9 Листопада 2016 року призначений настоятелем Cвято-Кирило-Мефодіївської парафії с.Глинськ Здолбунівського благочиння.

    Адреса проживання: Рівненська область, Рівненський район, с. Загороща вул. Шкільна 1.

Благодійність
Рекомендуємо відвідати:

Design&project
Yevgen Antonyuck